Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-06-25 14:51:18

kmietas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 12
Punktów :   

Kurs windsurfingowy na Helu

Czołem windsurferki i windsurferzy,

jak prawdopodobnie wszystkim wiadomo obóz z p. Gryszko w tym roku nie dojdzie do skutku. W związku z tym, wspólnie z Jagodą, pragniemy zaproponować Wam wyjazd na tygodniowy kurs windsurfingu w szkole www.funsurf.pl, w dniach 7-13 września.

Dopiero co wróciłem z Helu gdzie na weekend Boże Ciało uczestniczyłem w kursie w tej szkole i ze spokojnym sumieniem mogę ją gorąco polecić. Warunki do nauki w zatoce Helskiej są świetne.

Szkoła ma 2 bazy (czyli tak jakby dwie filie), jedna w Chałupach, druga na campingu Polaris między Władysławowem a Chałupami. Klimat bardzo sympatyczny, baza sprzętowa świetna (masa desek i żagli, trapezy, wszystko nowe i dobrych marek, żadnej ściemy), małe grupy 4-5 os. i dobrzy nauczyciele. Resztę doczytajcie sobie na ich stronie. Co do zakwaterowania: pewnie namioty, kwatery prywatne, albo przyczepy campingowe - wybierzemy coś razem, albo jak kto woli, jest jeszcze czas. Na razie są 4 osoby chętne, więc w zasadzie już na pewno jedziemy. Ale naturalnie liczymy na jeszcze 2 razy tyle. Raczej nie ma możliwości zmiany terminu, to jedyny kurs po sezonie, jaki oferują.

Chętni proszę piszcie do mnie, wstępnie podliczę i pomyślimy co dalej. Nie wiem jak jest z udziałem w kursie z własnym sprzętem, dzwońcie i pytajcie sami.

Wszystkie informacje raz jeszcze:
- szkoła: Funsurf, www.funsurf.pl,
- termin: 7-13.09 (7 dni kursu),
- miejsce: Polaris / Chałupy, półwysep Helski,
- cena 590zł + 50zł pianki (szkoła nie udostępnia butów, rękawic ani czapek - warto mieć swoje).
- całkowity koszt 7 dni z zakwaterowaniem, dojazdem, wyżywieniem i alkoholem szacuję na ok. 1100 - 1300zł / os (w zależności od ilości alkoholu).

Pozdro,
Marcin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mblaq.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl www.cabalmasters.pun.pl www.mc-pb.pun.pl www.poke-batles.pun.pl