Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-16 22:13:54

codenm

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 1
Punktów :   

pytanie o sekcje

Witam wszystkich
na wstępie przepraszam jak temat założyłem w złym miejscu ale jestem tu nowy (konto założyłem 5 minut temu i nie orientuje się jeszcze dobrze w zawartości forum).
Do założenia konta skłoniło mnie to że w wykazie wuefów na ten semestr znalazłem sekcje windsurfingu, wiem że był taki kurs ale pisało że jest dla nieumiejących pływać, pływać umiem i dlatego się tym nie interesowałem.
Dlatego mam do was pytanie, na jakich warunkach można się do niej dostać i jak to wszystko jest zorganizowane. Z chęcią bym sobie znowu popływał ehh zajebista sprawa:D jeździłem na obozy, a później do pracy z instruktorami ale wyjazd na studia przekreślił możliwość posiadania własnej deski a szkoda bo mogę zaryzykować stwierdzenie że "ślizg" jest lepszy od sexu
Wiem, że 12 marca jest spotkanie, ale może ktoś z was ma jakieś info.

Offline

 

#2 2009-02-18 12:26:10

Łukasz

Użytkownik

9281330
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: pytanie o sekcje

Siema

O przydatności do sekcji decyduje trener na podstawie posiadanych umiejętności. Na pewno zorganizowane będzie jakieś spotkanie gdzie będziesz mógł się zapisać. Konkretów nie znam.. ale jak się zapytasz w studium SWFiS PWr (ul. Chełmońskiego 16) o Pana Janusza Gryszko to cię do niego skierują a on ci już wszystko jasno przedstawi.

Powodzenia i pozdrawiam

Łukasz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.musa2010.pun.pl www.kakashi.pun.pl www.shinigami.pun.pl www.soz-slupsk.pun.pl www.smka.pun.pl